500 projektów

25 lat wdrożeń

100 specjalistów

3 lokalizacje

ponad 50 lat na rynku

0 awarii krytycznych

Szanowni Państwo!

     ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. (Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej) powstał w lipcu 1966 roku. Jego dzieje trwale przeplatają się z historią informatyzacji i komputeryzacji regionu południowo-wschodniej Polski. Stanowimy jej nieodłączną część i jesteśmy z tego dumni. Wiedza i doświadczenia, zdobywane od 50 lat, dają nam miejsce wśród największych i uznanych firm informatycznych w regionie Podkarpacia. Nasze działania skierowane są na kompleksową obsługę teleinformatyczną klienta z zagwarantowaniem najwyższego poziomu jakości usług.

     Dysponujemy serwerownią wyposażoną w komputery IBM Mainframe. Maszyny działają na podstawie systemu operacyjnego IBM i pod kontrolą systemu LINUX, które są przeznaczone do zastosowań stricte profesjonalnych. Na naszych komputerach IBM Mainframe świadczymy usługi outsourcingowe. Jest to również platforma, na której bazie organizujemy środowisko aplikacji linuksowych (Serwer WWW, Tivoli Storage Manager — profesjonalny backup danych).

     W zakresie sieci komputerowych oferujemy naszym klientom pełny pakiet usług handlowo-serwisowych począwszy od konsultacji i projektów przez instalację okablowania strukturalnego, dobór, dostawę i instalację sprzętu komputerowego i oprogramowania, central telefonicznych, kopiarek i innego sprzętu biurowego, sprawne wdrażanie programów, aż po wieloletni serwis i czuwanie nad prawidłową eksploatacją systemów. Nasi klienci mają bardzo zróżnicowane potrzeby — pomagamy wszystkim — małym i dużym firmom, klientom indywidualnym i urzędom administracji samorządowej oraz jednostkom ochrony zdrowia.

     Urzędom oferujemy kompleksowe, zintegrowane rozwiązania (Biuletyn Informacji Publicznej, system obiegu dokumentów, system składania dokumentów, responsywna strona internetowa, aplikacje mobilne). W urzędach miast i gmin wdrażamy zintegrowany system PUMA oraz system obiegu dokumentów
El-Dok.

     Od wielu lat ściśle współpracujemy z firmą COMARCH S.A. produkującą oprogramowanie do zarządzania firmą. Sprzedajemy i wdrażamy systemy: Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. Jako pierwsza firma w Polsce uzyskaliśmy status Koordynatora Regionalnego w sieci sprzedaży CDN S.A.

     3 lipca 2003 roku zostało otwarte w ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. Regionalne Przedstawicielstwo Polskiego Centrum Certyfikacji Elektronicznej „SIGILLUM”.

     W ramach ciągłego rozwoju poszerzyliśmy gamę świadczonych usług o rozwiązania związane z internetem, a więc: Aplikacje (portale korporacyjne, systemy do zarządzania ISO, dedykowane systemy statystyk, systemy obsługi wydruków masowych, Biuletyn Informacji Publicznej, system obsługi projektów i umów oraz wiele innych. Obecnie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa system internetowy, szyty na miarę i zintegrowany z dowolnym Państwa systemem), Hosting (posiadamy serwery przemysłowe oraz macierze dyskowe. Całością zarządza centralna aplikacja, która umożliwia przydzielanie zasobów sprzedawcom, którzy logując się na swoje konto, mogą te usługi przydzielać dalej), Monitoring IP (usługa polega na archiwizowaniu obrazu przekazywanego przez kamery IP. Użytkownik może oglądać obraz w czasie rzeczywistym, jak i przekaz archiwalny, nagrany na naszym serwerze). Obecnie oferujemy również usługi Archiwizacji i Backupu danych oraz nowoczesny Controlling w tym rozwiązania dotyczące profesjonalnych analiz biznesowych (Business Intelligence). Te usługi dedykowane są dla małych i średnich przedsiębiorstw. W 2014 roku powołaliśmy do życia dwa portale usługowe, profesjonalny hosting (www.zetohosting.pl) oraz platformę wynajmu aplikacji (oprogramowanie do zarządzania firmą) online dla biznesu (www.zeto365.pl). 2015 rok to początek intensywnych prac nad wdrażaniem nowych platform chmurowych do tworzenia aplikacji webowych i mobilnych oraz budowanie kompetencji pracowników w tej materii.

     Mając na uwadze jak najlepsze wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań, wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą PN-ISO/IEC 27001:2014-12. Nasze dokonania zostały zauważone i docenione przez ekspertów ekonomicznych. ZETO-RZESZÓW zostało zaliczone do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce — GAZELE BIZNESU 2015 oraz otrzymało po raz kolejny miano — PRZEDSIĘBIORSTWA FAIR PLAY 2015 – Certyfikat Jakości Biznesu. Również w 2015 roku firma ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. zostaje wyróżniona Medalem 25-lecia Izby Przemysłowo Handlowej w Rzeszowie, za wkład w rozwój Izby oraz Samorządu Gospodarczego. Rok 2015 to także udział w rankingu COMPUTERWORLD TOP 200, na sklasyfikowanych 322 firmy zajęliśmy 136 miejsce (w roku 2012 miejsce 155, w 2013 miejsce 137).

     Rok 2016 jest dla nas szczególnie ważnym rokiem, gdyż 1 lipca 2016 nasza firma skończy 50 lat swojej pracy na rynku informatycznym. To dla nas czas na podsumowanie tego, co do tej pory osiągnęliśmy oraz czas, w którym nakreślimy nowe kierunki rozwoju odpowiadające nowym wyzwaniom i potrzebom Państwa.

     Mam nadzieję, że tych kilka przytoczonych przeze mnie faktów przekona Państwa do współpracy oraz jej kontynuacji z ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. Z naszej strony gwarantuję, że zrobimy wszystko, żeby zaspokoić Państwa potrzeby dzisiejsze i te, które przyniesie przyszłość.

Z wyrazami szacunku
Ryszard Rzym
Prezes Zarządu