Opisz Swój problem i prześlij go nam. Znajdziemy rozwiązanie i odpowiemy Ci w możliwie najkrótszym terminie!

 

Formularz szybkiego kontaktu

Witaj, wypełnij formularz, żeby móc zdefiniować Twoje problemy i przygotować odpowiednie rozwiązanie. Nasz konsultant w możliwie najkrótszym terminie odpowie na Twoje pytania i opisane problemy. Jeśli zależny Ci na szybkim kontakcie pozostaw również Swój telefon. Pozwoli on mam na ewentualne dopytanie o szczegóły.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie od ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. informacji o charakterze marketingu bezpośredniego (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Szczegóły jak zarządzać wyrażoną przez ciebie zgodą uzyskasz w naszej Polityce prywatności.

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Administratorem Twoich danych osobowych jest ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, Al. Rejtana 55. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług własnych oraz obcych (w tym informacji handlowych) na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Informujemy Cię również, że posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO). Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – daneosobowe@zetorzeszow.pl. Pełna klauzula informacyjna (obowiązek informacyjny) dostępna jest pod adresem daneosobowe.zetorzeszow.pl

*


*pola wymagane

Formularz-szybki kontakt

Z naszego rozwiązania korzystają już m.in.

  • Formularz-szybki kontakt
  • Formularz-szybki kontakt
  • Formularz-szybki kontakt
  • Formularz-szybki kontakt

Potrzebujesz szczegółowych informacji ?